Zavolejte a my k vám zajedeme až domů s naším vybaveným autem. Díky ekologicky šetrným prostředkům, které používáme, můžeme vaše vozidlo umýt i u vás na zahradě či na parkovišti před domem a to bez použití vody.

Po nastříkání na vozidlo produkt obklopí molekuly špíny a zvedá je od povrchu. Ve stejné době specifická směs kapalin a maziv připojí na povrch mikroskopickou vrstvu ochranných látek, které obsahují především různé druhy vosků (Karnaubský a Montan) a složité polymery. Použití produktu nevyžaduje vysoký tlak, ani rozsáhlé tření ani rozsáhlé „smáčení“ povrchu vozidla. Přípravek se postupně pod tlakem rozpráší na povrch vozu. Usazená kapalina rozpustí nečistoty a následně se lehce setře frotétkaninou. Vzniklý film je poté na karosérii vozidla rozleštěn utěrkou z mikrovlákna. Celý proces aplikace vyústí v extrémně lesklý, glazurou chráněný povrch.

Stejně ekologické produkty používáme na vyčištění a ošetření vnitřních prostor, motoru, disků kol a pneumatik. Výsledkem je dokonale čisté, příjemně provoněné, lesknoucí se a dlouhodobě chráněné vozidlo.

Po návštěvě ecoMyčky můžete spát s vědomím, že bez poškození životního prostředí máte nejlepší možnou ochranu vašeho vozu a navíc jste pomohli uchovat náš životně nejcennější přírodní zdroj VODU!